WAPRO JPK wariant Biuro dedykowany dla biur rachunkowych

Nowy produkt jest dedykowany dla biur rachunkowych. Posiada pełną funkcjonalność wariantu Biznes a dodatkowo został wyposażony w szereg udogodnień dla biur rachunkowych. Podstawowym udogodnieniem jest seryjna wysyłka cyklicznych plików JPK czyli plików wysyłanych co miesiąc, bez wezwania organów podatkowych (aktualnie dotyczy to plików JPK_VAT). 

Po przyciśnięciu jednego przycisku program automatycznie pobiera dane JPK dla wszystkich zarejestrowanych w programie firm, porównuje je z kwotami deklaracji VAT-7 i jeżeli niema żadnych nieprawidłowości, tworzy na ich podstawie pliki JPK i wysyła je na serwer Ministerstwa Finansów. Dzięki temu comiesięczne wysłanie nawet kilkuset plików JPK_VAT zostało maksymalnie uproszczone i zautomatyzowane. WAPRO JPK BIURO eliminuje czasochłonne czynności niezbędne do wykonania przy dużej ilości firm obsługiwanych przez biura rachunkowe. 

WAPRO JPK wariant Biuro jest płatny. Na program udzielana jest licencja czasowa na okres jednego roku. Cena produktu wynosi 990 zł netto rocznie. Cena obejmuje również wszystkie aktualizacje, w tym dostosowanie do zmian w przepisach a także pomoc Działu HelpDesk WAPRO ERP przez cały okres, na który udzielona jest licencja czasowa. 

Wariant Biuro – seryjne przetwarzanie danych i wysyłka:  zobacz film 

Więcej szczegółów w artykule: Manager radziwróć
novitus
posnet
wapro
paytel